ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ: ОД ДРУГАТА СТРАНА (3D)

STAR TREK BEYOND

На првиот натпревар на УСС Организацијата од пет годишната мисија, ќе ги однесе во непозната територија. Таму организацијата е скоро уништена и Кирк со неговата екипа се без никаква комуникација. Кирк мора да работи со елементи за да ја обедини својата екипа и да се вратат на Земјата.

Жанр: Научна фантастика, Акција

Траење на филмот :

Режија: Justin Lin

Улоги: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:

13.08.2016 САБОТА во 22:00 ч. (3D)

Цена на влезниците: 150 денари (3D)

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...