ЖЕШКА ПОТЕРА
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

HOT PURSUIT 

Згодна полицајка (Reese Witherspoon), која што се држи строго до правилата, се обидува да ја заштити сексипилната вдовица(Sofía Vergara) на еден дилер на дрога од криминалци и валкани полицајци.

Жанр: Комедија

Траење на филмот: 88 Минути

Режија: Anne Fletcher

Улоги: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, John Carroll Lynch, Michael Mosley

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

ЧЕТВРТОК 07.05.2015 20.00 Ч
НЕДЕЛА 10.05.2015 20.00 Ч
ПОНЕДЕЛНИК 11.05.2015 20.00 Ч
СРЕДА 13.05.2015 20.00 Ч

Цена на влезниците:150 ден

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...