ЖЕШКА ПОТЕРА
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

HOT PURSUIT 

Згодна полицајка (Reese Witherspoon), која што се држи строго до правилата, се обидува да ја заштити сексипилната вдовица(Sofía Vergara) на еден дилер на дрога од криминалци и валкани полицајци.

Жанр: Комедија

Траење на филмот: 88 Минути

Режија: Anne Fletcher

Улоги: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, John Carroll Lynch, Michael Mosley

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

ЧЕТВРТОК 07.05.2015 20.00 Ч
НЕДЕЛА 10.05.2015 20.00 Ч
ПОНЕДЕЛНИК 11.05.2015 20.00 Ч
СРЕДА 13.05.2015 20.00 Ч

Цена на влезниците:150 ден

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...