ВОН/СЕБЕ
Рејтинг 3
Вкупен рејтинг од 3 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.0 добро

SELF/LESS

Богат бизнисмен е господар на својата планета се додека не дознае дека боледува од рак.Неговата единствена надеж е модерна радикална медицинска процедура со нано технологија,со која неговата свест се трансплантира во тело на помлад човек.По процедурата започнува нов живот во друг град,но станува дел од мистериозното потекло на неговото ново тело и дека некој ќе убие за тоа да остане во тајност.

Жанр: Научна фантастика, Драма, Трилер

Траење на филмот:

Режија: Tarsem Singh

Улоги: Ryan Reynolds, Natalie Martinez, Michelle Dockery, Matthew Goode

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
Петок 17.07.2015 22.00 Ч
Сабота 18.07.2015 22.00 Ч
Недела 19.07.2015 22.00 Ч

Цена на влезниците-150 ден

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...