УПС ! НОЕ СИ ЗАМИНА (синхронизиран)
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Ooops! Noah is Gone

Упс! Ноа го нема…е класична приказна за безвременската Арка на Ноа. Ова е приказна за животните кои не успеале да се качат на Арката во која се многу други необични и симпатични животни за кои никој никогаш нема слушнато бидејќи до сега не постоеле.

Жанр: Анимиран / цртан,

Траење на филмот: 87 Минути

Режија: Toby Genkel

Улоги: Callum Maloney, Ava Connolly, Dermot Magennis

Возрасна категорија: Прва категорија, сите возрасти

Датуми на прикажување:

09.10.2015 ПЕТОК во 18.00 ч
11.10.2015 НЕДЕЛА во 18.00 ч
14.10.2015 СРЕДА во 18.00 ч
15.10.2015 ЧЕТВРТОК во 18.00 ч
25.10.2015 НЕДЕЛА во 18.00 ч

Цена на влезниците -150 ден

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...