ТРИЛОГИЈА РАЗЛИЧНА: ПОБУНЕТИ (3D)
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 7 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Insurgent

Беатрис Приор мора да се соочи со нејзините внатрешни демони и да продолжи да се бори против моќниот сојуз кој што се заканува дека ќе го распарчи нејзиното општество со помош на измамниците од нејзината страна.

Жанр: Научна фантастика, Акција

Траење на филмот: 119 мин.

Режија: Robert Schwentke

Улоги: Shailene Woodley, Theo James, Miles Teller, Ansel Elgort

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
ЧЕТВРТОК 19.03.2015 22.15
ПЕТОК 20.03.2015 22.15
НЕДЕЛА 22.03.2015 22.15
ПОНЕДЕЛНИК 23.03.2015 22.15
ВТОРНИК 24.03.2015 22.15
СРЕДА 25.03.2015 22.15

Цена на влезници: 200 денари

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...