ТРИЛОГИЈА РАЗЛИЧНА: ПОБУНЕТИ (3D)
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 7 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Insurgent

Беатрис Приор мора да се соочи со нејзините внатрешни демони и да продолжи да се бори против моќниот сојуз кој што се заканува дека ќе го распарчи нејзиното општество со помош на измамниците од нејзината страна.

Жанр: Научна фантастика, Акција

Траење на филмот: 119 мин.

Режија: Robert Schwentke

Улоги: Shailene Woodley, Theo James, Miles Teller, Ansel Elgort

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
ЧЕТВРТОК 19.03.2015 22.15
ПЕТОК 20.03.2015 22.15
НЕДЕЛА 22.03.2015 22.15
ПОНЕДЕЛНИК 23.03.2015 22.15
ВТОРНИК 24.03.2015 22.15
СРЕДА 25.03.2015 22.15

Цена на влезници: 200 денари

Поврзани објави

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

Leto kada sam naučila da letim „Летото кога научив да летам“ е нежна приказна за созревањето и помирувањето. Дванаесетгодишната Софија (Клара Хрвановиќ) сонува за кампување со друштвото и за својот прв бакнеж. Сепак, приморана е летото да го помине во трошната семејна куќа на Хвар, со својата...

TOP GUN: МАВЕРИК

TOP GUN: МАВЕРИК

Top Gun Maverick По повеќе од 30 години служба во воената авијација, Пит Мичел е сѐ уште најдобриот пилот. Наскоро, тој ќе мора да се соочи со своето минато додека тренира нов тим на пилоти за опасна мисија која бара жртва. Жанр:Акција, Драма Траење на филмот :  131 минути Режија...

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...