ТРАНСПОРТЕР:НАСЛЕДСТВО
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 3 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

THE TRANSPORTER LEGACY

Во југот од Франција, поранешен припадник на специјалните сили, Френк Мартин, влегува во опасна игра со три девојки кои што сакаат да се одмаздат на злобниот руски гигант.

Жанр: Акција , трилер

Траење на филмот: 96 мин.

Режија: Camille Delamarre

Улоги: Ed Skrein, Loan Chabanol, Ray Stevenson, Radivoje Bukvic

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
28.09.2015 ПОНЕДЕЛНИК во 22.15 Ч
30.09.2015 СРЕДА во 22.15 Ч
01.10.2015 ЧЕТВРТОК во 22.15 Ч

Цена на влезниците -150 ден

Поврзани објави

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

ЛЕТОТО КОГА НАУЧИВ ДА ЛЕТАМ

Leto kada sam naučila da letim „Летото кога научив да летам“ е нежна приказна за созревањето и помирувањето. Дванаесетгодишната Софија (Клара Хрвановиќ) сонува за кампување со друштвото и за својот прв бакнеж. Сепак, приморана е летото да го помине во трошната семејна куќа на Хвар, со својата...

TOP GUN: МАВЕРИК

TOP GUN: МАВЕРИК

Top Gun Maverick По повеќе од 30 години служба во воената авијација, Пит Мичел е сѐ уште најдобриот пилот. Наскоро, тој ќе мора да се соочи со своето минато додека тренира нов тим на пилоти за опасна мисија која бара жртва. Жанр:Акција, Драма Траење на филмот :  131 минути Режија...

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...