ТРАНСПОРТЕР:НАСЛЕДСТВО
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 3 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

THE TRANSPORTER LEGACY

Во југот од Франција, поранешен припадник на специјалните сили, Френк Мартин, влегува во опасна игра со три девојки кои што сакаат да се одмаздат на злобниот руски гигант.

Жанр: Акција , трилер

Траење на филмот: 96 мин.

Режија: Camille Delamarre

Улоги: Ed Skrein, Loan Chabanol, Ray Stevenson, Radivoje Bukvic

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
28.09.2015 ПОНЕДЕЛНИК во 22.15 Ч
30.09.2015 СРЕДА во 22.15 Ч
01.10.2015 ЧЕТВРТОК во 22.15 Ч

Цена на влезниците -150 ден

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...