ДЕТЕ НА ЗЛОТО
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

Грета е млада американка која прифаќа работа како дадилка во ангиска фамилија и открива дека нивното 8 годишно дете е всушност кукла која тие ја чуваат како вистинско дете за да се справат со смртта на нивиот син која се случила пред 20 години. Многу потресни и неочекувани настани го оживуваат најлошиот кошмар на Грета, дека куклата е всушност жива.

Жанр:  Хорор, трилер

Траење на филмот : 98 минути

Режија: William Brent Bell

Улоги: Lauren Cohan, Rupert Evans, James Russell

Возрасна категорија:  Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

03.03.2016 ЧЕТВРТОК во 22:00 ч.
04.03.2016 ПЕТОК во 22:00 ч.
06.03.2016 НЕДЕЛА во 22:00 ч.
07.03.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 22:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...