Тед 2
Рејтинг 4.2
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.2 супер

TED 2

Нововенчаните Тед и Тами-Лин сакаат да посвојат бебе, но, за да се квалификува како родител, Тед треба да докаже дека е „човек“ пред суд.

Жанр: Комедија

Траење на филмот:

Режија: Seth MacFarlane

Улоги: Liam Neeson,Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Morgan Freeman

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

Среда 01.07.2015 20.00 ч
Четврток 02.07.2015 22.15 ч
Петок 03.07.2015 22.15 ч
Сабота 04.07.2015 22.15 ч
Недела 05.07.2015 22.15 ч
Понеделник 06.07.2015 22.15 ч
Вторник 07.07.2015 22.15 ч
Среда 08.07.2015 22.15 ч

Цена: 150 ден.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...