ТАТО СЕ ВРАТИ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

DADDY’S HOME

Очувот Бред се обидува да ја освои љубовта на  неговите посиноци  и да го викаат тато. Неговите планови почнуваат да пропаѓаат во моментот кога се појавува нивниот биолошки татко Дасти.

Жанр: Комедија

Траење на филмот : 96 Минути

Режија: Sean Anders

Улоги: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Linda Cardellini, Paul Scheer

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:

22.01.2016 ПЕТОК во 20:00 ч.
25.01.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00 ч.
26.01.2016 ВТОРНИК во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

АМСТЕРДАМ

АМСТЕРДАМ

Amsterdam Сместена во 30тите, оваа приказна следи 3 пријатели кои се сведоци на убиство, стануваат осомничени и ја откриваат најголемата завера во историјата на Америка. Жанр: Драма Траење на филмот :  135 минути Режија: David O. Russell Улоги: Christian Bale, Margot Robbie, John...

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...