ТАЈНИОТ ЖИВОТ НА МИЛЕНИЦИТЕ (3D)
Рејтинг 4.5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.5 супер

SECRET LIFE OF PETS 

Во апратмант во Менхетен, животот на Макс како омилено милениче ќе се преврти откако неговиот сопственик ќе донесе несмесен мелез по име Дјук. Но тие мора да ги остават кавгите позади нив  кога ќе дознаат дека бело зајаче Сноубал гради војска од напуштени миленици за да им се одмаздат на сите среќни миленици и нивните сопственици.

Жанр: Анимиран / цртан

Траење на филмот : 87 минути

Режија: Garth Jennings

Улоги: Ellie Kemper, Lake Bell, Kevin Hart, Louis C.K.

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:
25.08.2016 ЧЕТВРТОК во 18:00 ч.
26.08.2016 ПЕТОК во 18:00 ч.
27.08.2016 САБОТА во 18:00 ч.
28.08.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч.
29.08.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 18:00 ч.
30.08.2016 ВТОРНИК во 18:00 ч.
31.08.2016 СРЕДА во 18:00 ч.
23.09.2016 ПЕТОК во 18:00 ч. (2D)
24.09.2016 САБОТА во 18:00 ч. (2D)
25.09.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч. (2D)

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...