ТАЈНИОТ ЖИВОТ НА МИЛЕНИЦИТЕ (3D)
Рејтинг 4.5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.5 супер

SECRET LIFE OF PETS 

Во апратмант во Менхетен, животот на Макс како омилено милениче ќе се преврти откако неговиот сопственик ќе донесе несмесен мелез по име Дјук. Но тие мора да ги остават кавгите позади нив  кога ќе дознаат дека бело зајаче Сноубал гради војска од напуштени миленици за да им се одмаздат на сите среќни миленици и нивните сопственици.

Жанр: Анимиран / цртан

Траење на филмот : 87 минути

Режија: Garth Jennings

Улоги: Ellie Kemper, Lake Bell, Kevin Hart, Louis C.K.

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:
25.08.2016 ЧЕТВРТОК во 18:00 ч.
26.08.2016 ПЕТОК во 18:00 ч.
27.08.2016 САБОТА во 18:00 ч.
28.08.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч.
29.08.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 18:00 ч.
30.08.2016 ВТОРНИК во 18:00 ч.
31.08.2016 СРЕДА во 18:00 ч.
23.09.2016 ПЕТОК во 18:00 ч. (2D)
24.09.2016 САБОТА во 18:00 ч. (2D)
25.09.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч. (2D)

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...