ТАА
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

ELLE

Мишел делува неуништливо. Директорка на успешна компанија за видеоигри, во љубовниот живот е исто толку безмилосна како во работата. Но кога во нејзиниот дом ќе ја нападне непознато лице, животот на Мишел се менува засекогаш. Кога таа одлучно решава да го најде мажот, двајцата ќе се вовлечат во една необична и возбудлива игра којашто во секој момент може да излезе од контрола.

Жанр: драма. трилер

Траење на филмот : 130 минути

Режија: Paul Verhoeven

Улоги: Isabelle Huppert, Laurent Lafitte, Anne Consigny, Charles Berling

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
26.12.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 22:00ч.

Цена на влезниците:  100 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...