СУНЃЕРОТ БОБ: СУНЃЕР НА СУВО 3D
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

The SpongeBob Movie: Sponge Out Of Water

Кога еден ѓаволски пират ja краде тајната формула na крабата Пети, Сунгерот Боб и неговиот другар за одмазда, Планктон, мора да се здружат со цел да го вратат назад.

Жанр: Анимиран / цртан

Траење на филмот: 90 Минути

Режија: Paul Tibbitt

Улоги: Tom Kenny, Antonio Banderas, Clancy Brown, Bill Fagerbakke

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

НЕДЕЛА 10.05.2015 18.00 Ч
САБОТА 16.05.2015 18.00 Ч
НЕДЕЛА 17.05 .2015 18.00 Ч
САБОТА 23.05.2015 18.00 Ч
НЕДЕЛА 24.05.2015 18.00 Ч
Цена 200 денари. Фамилијарен попуст за над 3 купени билети 170 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...