ОДРЕДОТ НА ОТПИШАНИТЕ (3D)
Рејтинг 4.6
Вкупен рејтинг од 21 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.6 супер

SUICIDE SQUAD

Тајна владина организација предводена од Аманда Волер, А.Р.Г.У.С, креира група која ќе се состои од херои Suicide Squad. Тие ќе имаат за задача да ги елиминираат опасните мисии во замена за пократки затворски казни.

Жанр: Фантазија, Авантура

Траење на филмот :

Режија: David Ayer

Улоги: Jared Leto, Will Smith, Margot Robbie, Ben Affleck

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
04.08.2016 ЧЕТВРТОК во 22:15 ч. (3D)
05.08.2016 ПЕТОК во 20:00 ч. (2D)
06.08.2016 САБОТА во 20:00 ч. (3D)
07.08.2016 НЕДЕЛА во 20:00 ч. (3D)
08.08.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 22:15 ч. (3D)
09.08.2016 ВТОРНИК во 22:15 ч. (3D)
10.08.2016 СРЕДА во 20:00 ч. (2D)
16.08.2016 ВТОРНИК во 20:00 ч. (3D)
17.08.2016 СРЕДА во 20:00 ч. (3D)
30.08.2016 ВТОРНИК во 20:00 ч. (3D)
31.08.2016 СРЕДА во 20:00 ч. (3D)

Цена на влезниците: 200 денари за 3D, 150 денари за 2D.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...