Судија
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

The Judge

Адвокатот од големиот град Хенк Палмер се враќа во својот дом од детството каде што неговиот татко, главниот судија во градот, е осомничен за убиство. Хенк решава да ја открие вистината, и во меѓувреме, да се поврзе повторно со своето оддалечено семејството.

Жанр: Драма

Траење на филмот: 141 мин.

Режија: David Dobkin

Улоги: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

ЧЕТВРТОК        12.02.2015 22.15
ПЕТОК               13.02.2015 22.15

 

Цена на влезници: 100 денари

 

Поврзани објави

TOMA

TOMA

Toma Филмот Тома е импресионистички портрет на Тома Здравковиќ кој ги прикажува неговите почетоци, врвот на неговата слава, неговите љубови кои го инспирирале при компонирање на неговите најголеми хитови, како и односот кој го имал со големиот број на пријатели во тогашна...

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

No Time to Die Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се појавува и го моли за помош. Мисијата да се спаси киднапиран научник излегува далеку поопасна од очекуваното...

ВЕНОМ 2

ВЕНОМ 2

Venom: Let There Be Carnage Том Харди се враќа на големото платно како смртоносниот заштитник Веном, еден од најголемите и најкомплексните ликови на Марвел. Жанр:  Акција, Научна фантастика Траење на филмот : 90 минути Режија:  Andy Serkis Улоги:  Tom Hardy, Woody Harrelson...