СТРЕЛЕЦ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

The Gunman

Поранешен војник на специјалните сили и воен платеник се обидува да се поврзе со неговата долгогодишна љубов, но најпрво мора да оди во бегство од Лондон до Барселона и низ Европа, со цел да го исчисти своето име.

Жанр: Акција, Драма

Траење на филмот: 115 мин.

Режија: Pierre Morel

Улоги: Sean Penn, Javier Bardem, Idris Elba

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
ЧЕТВРТОК 26.03.2015 20.00
ПЕТОК 27.03.2015 20.00
САБОТА 28.03.2015 20.00
НЕДЕЛА 29.03.2015 22.00
ПОНЕДЕЛНИК 30.03.2015 20.00
ВТОРНИК 31.03.2015 22.00
СРЕДА 01.04.2015 20.00

Цена на влезници: 150 денари

Поврзани објави

АМСТЕРДАМ

АМСТЕРДАМ

Amsterdam Сместена во 30тите, оваа приказна следи 3 пријатели кои се сведоци на убиство, стануваат осомничени и ја откриваат најголемата завера во историјата на Америка. Жанр: Драма Траење на филмот :  135 минути Режија: David O. Russell Улоги: Christian Bale, Margot Robbie, John...

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...