СПЕКТРА
Рејтинг 4.6
Вкупен рејтинг од 18 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.6 супер

SPECTRE

Шифрирана порака од минатото Бонд го води на траги до злокобна организација. Додека М води политички борби за да ја зачува службата во работа ,Бонд прави надчовечки напори за да ја открие страшната вистина за СПЕКТРА.

Жанр: Акција

Траење на филмот: 147 Минути

Режија: Sam Mendes

Улоги: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Monica Bellucci

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:

07.11.2015 САБОТА во 20:00 ч.
08.11.2015 НЕДЕЛА во 20:00 ч.
09.11.2015 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00 ч.
10.11.2015 ВТОРНИК во 20:00 ч.
11.11.2015 СРЕДА во 20:00 ч.
12.11.2015 ЧЕТВРТОК во 20:00 ч.
14.11.2015 САБОТА во 22.00 ч.
15.11.2015 НЕДЕЛА во 20.00 ч.
16.11.2015 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00 ч.
17.11.2015 ВТОРНИК во 20:00 ч.
18.11.2015 СРЕДА во 20:00 ч.
23.11.2015 ПОНЕДЕЛНИК во 22:30ч.
01.12.2015 ВТОРНИК во 22:00 ч.
02.12.2015 СРЕДА во 22:00 ч.
13.12.2015 НЕДЕЛА во 22.00 ч. (ПОПУСТ- ЦЕНА НА ВЛЕЗНИЦАТА 100 ДЕНАРИ)

Цена на влезниците -150 ден

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...