СОСЕДИ 2
Рејтинг 4.6
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.6 супер

NEIGHBORS 2: SORORITY RISING  

На ѕвездите од првиот дел, Сет Роген, Зак Ефрон и Роуз Берн, им се придружува Клои Грац-Морец во филмот „Соседи 2“, продолжението на најпопуларната оригинална комедија во 2014. Николас Столер повторно режира филм за тоа што се случува кога родители ќе се свртат против сестринството во нивната близина.

Жанр: комедија

Траење на филмот : 92 минути

Режија: Nicholas Stoller

Улоги: Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Dave Franco, Chloe Grace Moretz, Selena Gomez

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
31.05.2016 ВТОРНИК во 22:00 ч.
01.06.2016 СРЕДА во 22:15 ч.
02.06.2016 ЧЕТВРТОК во 20:00 ч.
04.06.2016 САБОТА во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...