СНУПИ И ЧАРЛИ БРАУН (3Д)
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

SNOOPY AND CHARLIE BROWN: THE PEANUTS MOVIE

Снупи заедно со неговиот тим тргнува во својата најголема мисија ,како да ги однесе на небото да ги следат непријатели, додека Чарли Браун започнува свој епски повраток дома.

Жанр: Анимиран / цртан

Траење на филмот: 93 мин

Режија: Steve Martino

Улоги: Francesca Capaldi, Madisyn Shipman, Noah Schnapp

Возрасна категорија: Прва категорија, сите возрасти

Датуми на прикажување:

07.11.2015 САБОТА во 18:00 ч. (2D)
08.11.2015 НЕДЕЛА во 18:00 ч. (3D)
15.11.2015 НЕДЕЛА во 18:00 ч. (3D)
19.11.2015 ЧЕТВРТОК во 18:00 ч. (2D)

Цена на влезниците -200 ден за 3D, 150 за 2D.
Фамлијарен попуст на анимирани филмови за 3 или повеќе купени билети цената за 3D е 170 денари, цената за 2D e 120 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...