СНИМКА НА СЕКС
Sex tape

 

Кога Џеј (Jason Segel) и Ени (Cameron Diaz) првпат биле заедно, нивната романтична врска била интензивна – но десет години подоцна кога имаат две деца, на пламенот на нивната љубов и е потребна искра. За да ги размрдаат работите, тие одлучуваат да си направат свое, приватно видео испробувајќи ја секоја позиција од „Радоста на сексот“, во една тричасовна маратонска сесија. Ова им изгледа како добра идеја – сé додека не откријат дека нивното приватно видео не е повеќе толку приватно. Сега, кога нивната репутација е загрозена, тие знаат дека само еден клик ги дели од тоа да бидат прикажани на светот … но како што нивната трка за враќање на нивното видео доведува до ноќ која што тие никогаш нема да ја заборават, дознаваат дека нивното видео ќе се прикаже дури и повеќе отколку што очекувале.

 

Жанр: Комедија

Траење на филмот: 94 мин.

Режија: Jake Kasdan

Улоги: Cameron Diaz, Jason Segel

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

 

Датуми на прикажување:

 

ЧЕТВРТОК         07.08.
  1. 00 ч.
ПЕТОК               08.08.
  1. 00 ч.
САБОТА             09.08.
  1. 00 ч.
НЕДЕЛА            10.08.
  1. 00 ч.
ПОНЕДЕЛ.        11.08.
  1. 00 ч.
ВТОРНИК          12.08.
  1. 00 ч.
СРЕДА               13.08.
  1. 00 ч.

 

Цена на влезници: 150 денари

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...