СИНИСТЕР 2
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

SINISTER 2

Една млада жена и нејзините деветгодишни близнаци се преселуваат во рурална куќа,која што е означена за смрт и се судираат со злиот дух  Bughuul.

Жанр:хорор

Траење на филмот:

Режија:  Ciarán Foy

Улоги: Shannyn SossamonJames RansoneNicholas King

Возрасна категорија:

Датуми на прикажување:
четврток 03.09.2015 во 23.00 ч
петок 04.09.2015 во 23.00 ч
сабота 05.09.2015 во 22.00 ч
недела 06.09.2015 во 22.00 ч

Цена на влезниците-150 ден.

Поврзани објави

TOMA

TOMA

Toma Филмот Тома е импресионистички портрет на Тома Здравковиќ кој ги прикажува неговите почетоци, врвот на неговата слава, неговите љубови кои го инспирирале при компонирање на неговите најголеми хитови, како и односот кој го имал со големиот број на пријатели во тогашна...

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

No Time to Die Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се појавува и го моли за помош. Мисијата да се спаси киднапиран научник излегува далеку поопасна од очекуваното...

ВЕНОМ 2

ВЕНОМ 2

Venom: Let There Be Carnage Том Харди се враќа на големото платно како смртоносниот заштитник Веном, еден од најголемите и најкомплексните ликови на Марвел. Жанр:  Акција, Научна фантастика Траење на филмот : 90 минути Режија:  Andy Serkis Улоги:  Tom Hardy, Woody Harrelson...