СИКАРИО
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

SICARIO

Млада ФБ агентка (Emily Blunt) се придружува во операција на ЦИА ,чија цел е да го собори лидерот на мексиканските картели. Оваа задача ќе ги доведе нејзините етички и морални вредности до самата граница и ќе ја направи да преиспита се во што верувала.

Жанр: Драма, Трилер

Траење на филмот: 121 мин

Режија: Denis

Улоги: Emily Blunt, Josh Brolin, Benicio Del Toro

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

09.10.2015 ПЕТОК во 22.15 ч

Цена на влезниците -150 ден

Поврзани објави

АМСТЕРДАМ

АМСТЕРДАМ

Amsterdam Сместена во 30тите, оваа приказна следи 3 пријатели кои се сведоци на убиство, стануваат осомничени и ја откриваат најголемата завера во историјата на Америка. Жанр: Драма Траење на филмот :  135 минути Режија: David O. Russell Улоги: Christian Bale, Margot Robbie, John...

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...