ШТРКОВИ 3D
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

STORKS 

Штрковите доставуваат бебиња..или барем доставуваа. Сега тие доставуваат пакети за глобалниот интернет гигант Cornerstore.com. Џуниор, најдобриот штрк за доставување, е скоро до унапредување кога случајно ќе ја активира машината за правење бебиња, произведувајќи слатко и тотално неовластено новородено девојче. Тој е очаен да го испорача пакетот пред неговиот шеф да почне да мудрува, заедно со неговиот пријател Тулип, единствениот човек на Штрковата планина, брзаат да ја направат нивната прва испорака на бебе – во диво патување што може да направи повеќе од една фамилија целосна и да ја врати вистинската мисија на штрковите во светот.

Жанр: Анимиран, Семеен

Траење на филмот : 99 минути

Режија: Nicholas Stoller, Doug Sweetland

Улоги: Andy Samberg, Kelsey Grammer

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:
01.10.2016 САБОТА во 18:00 ч.
02.10.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч.
08.10.2016 САБОТА во 18:00 ч.
09.10.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч.
22.09.2016 ЧЕТВРТОК во 18:00 ч.

Цена на влезниците: 200денари, цената со фамилијарен попуст за над 2 купени карти е 170 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...