ШПИОНИ
Рејтинг 4.6
Вкупен рејтинг од 7 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.6 супер

SPY

Susan Cooper (Melissa McCarthy) е аналитичарка во ЦИА и од канцеларија соработува во најопасните мисии,но за неа никој не знае.Кога нејзиниот партнер (Jude Law) ќе изчезне,а еден од најдобрите агенти ќе биде откриен (Jason Statham) ,таа доброволно ќе се пријави за инфилтрација во светот на опасните трговци со оружје и ќе помогни во спречување на глобална катастрофа.

Жанр:комедија / акција

Траење на филмот: 120 Минути

Режија: Paul Feig

Улоги: Melissa McCarthy, Jason Statham, Jude Law, Rose Byrne

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
среда 01.07.2015 22:00ч.

Цена: 100 ден.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...