РАЗУЗДАНИОТ ДЕДО
Рејтинг 4.3
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.3 супер

DIRTY GRANDPA 

Точно пред неговата свадба, младиот Џејсон го превезува својот дедо Дик, перверзен бивш воен генерал во Флорида за пролетниот распуст. Дик е решен да го научи Џејсон да живее според неговите правила.

Жанр: Комедија

Траење на филмот :102 Минути

Режија: Dan Mazer

Улоги: Julianne Hough, Aubrey Plaza, Zac Efron, Robert De Niro

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
28.01.2016 ЧЕТВРТОК во 20:00 ч.
29.01.2016 ПЕТОК во 20:00 ч.
31.01.2016 НЕДЕЛА во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

 

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...