РАЗУЗДАНИОТ ДЕДО
Рејтинг 4.3
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.3 супер

DIRTY GRANDPA 

Точно пред неговата свадба, младиот Џејсон го превезува својот дедо Дик, перверзен бивш воен генерал во Флорида за пролетниот распуст. Дик е решен да го научи Џејсон да живее според неговите правила.

Жанр: Комедија

Траење на филмот :102 Минути

Режија: Dan Mazer

Улоги: Julianne Hough, Aubrey Plaza, Zac Efron, Robert De Niro

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
28.01.2016 ЧЕТВРТОК во 20:00 ч.
29.01.2016 ПЕТОК во 20:00 ч.
31.01.2016 НЕДЕЛА во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

 

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...