ПТИЧЈА БАНДА (3D)
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

EL AMERICANO: THE MOVIE

Кога птичјата банда ќе му се закани на татко му дека ќе му ја одземе циркуската арена, Куко решава дека единствено јунакот Ел Американо може да ги спаси и тргнува на опасно патување за да го доведе од Холивуд.
Синхронизирано на македонски

Жанр: Анимиран / цртан, Акција, Авантура

Траење на филмот : 98Минути

Режија: Ricardo Arnaiz, Mike Kunkel, Raul Garcia

Улоги: Edward James Olmos, Rico Rodriguez, Cheech Marin, Kate del Castillo, Aleks Syntek, Erik Estrada, Lisa Kudrow

Возрасна категорија: Прва категорија, сите возрасти

Датуми на прикажување:

07.04.2016 ЧЕТВРТОК во 18:00ч.
08.04.2016 ПЕТОК во 18:00 ч.
10.04.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч.

Цена на влезниците: 200 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...