ПРЕКИН
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

RUPTURE

На младата мајка Рене, животот и се претвора во хаос откако ќе ја издрогираат, киднапираат и одведат во тајна лабораторија. Додека нејзините киднапери експериментираат на неа, Рене мора да открие зошто баш таа е киднапнирана и да се избори за бегство од затвор.

Жанр: Научна фантастика, Трилер

Траење на филмот : 102 минути

Режија: Steven Shainberg

Улоги: Noomi Rapace, Peter Stormare, Kerry Bishé

Возрасна категорија: MCF MKD Skopje

Дистрибутер: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
06.02.2017 ПОНЕДЕЛНИК во 22:00ч.
07.02.2017 ВТОРНИК во 22:00ч.

Цена на влезниците:  150 денари.

Поврзани објави

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

Don't Worry Darling Домаќинка од 1950-тите, која живее со својот сопруг во една експериментална утописка населба, започува да се грижи дека можеби неговата гламурозна компанија крие вознемирувачки тајни. Жанр: Трилер Траење на филмот :  160 минути Режија: Olivia...