ПРЕД ДА ТЕ ЗАПОЗНААМ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

ME BEFORE YOU

Лу Кларк знае многу работи. Знае колку чекори се помеѓу автобуската станица и нејзиниот дом. Знае дека сака да работи во The Buttered Bun – продавница за чаеви и знае дека можеби нема да го засака своето момче Патрик. Она што таа не знае е тоа дека ќе ја изгуби работата или она што доаѓа е она што ја држи свесна. Вил Трејнор знае дека сообраќајката со мотор му ја одземала желбата за живот. Знае дека се осека многу мало и со помала желба и знае како точно ќе стави крај на тоа. Она што Вил не знае е дека Лу ќе влезе во неговиот свет.  Ниеден од нив не знае дека тие ќе се променат себеси засекогаш.

Жанр: Драма

Траење на филмот : 110 Минути

Режија: Thea Sharrock

Улоги: Emilia Clarke, Sam Claflin, Jenna Coleman, Charles Dance, Matthew Lewis, Vanessa Kirby

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:

13.08.2016 САБОТА во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...