ПРЕД ДА СЕ РАЗБУДАМ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

BEFORE I WAKE

Брачен пар го посвојуваат осумгодишниот Коди. Тие не знаат дека Коди се плаши да заспие. Прво претпоставуваат дека неговите предходни нестабилни домови ја предизвикале неговата одбивност за спиење, но наскоро ќе ја дознаат причината. Неговите соништа се претвараат во реалност додека тој спие. Во еден миг тие ќе ја почувствуваат неверојатната моќ на фантазијата на Коди, а веќе во следниот миг и застрашувачката природа на неговите ноќни стравови.

Жанр: Хорор, Трилер

Траење на филмот :  100 минути

Режија: Mike Flanagan

Улоги: Kate Bosworth, Thomas Jane, Jacob Tremblay, Annabeth Gish

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
27.05.2016 ПЕТОК во 22:00 ч.
29.05.2016 НЕДЕЛА во 22:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...