ПРЕД ДА СЕ РАЗБУДАМ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

BEFORE I WAKE

Брачен пар го посвојуваат осумгодишниот Коди. Тие не знаат дека Коди се плаши да заспие. Прво претпоставуваат дека неговите предходни нестабилни домови ја предизвикале неговата одбивност за спиење, но наскоро ќе ја дознаат причината. Неговите соништа се претвараат во реалност додека тој спие. Во еден миг тие ќе ја почувствуваат неверојатната моќ на фантазијата на Коди, а веќе во следниот миг и застрашувачката природа на неговите ноќни стравови.

Жанр: Хорор, Трилер

Траење на филмот :  100 минути

Режија: Mike Flanagan

Улоги: Kate Bosworth, Thomas Jane, Jacob Tremblay, Annabeth Gish

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
27.05.2016 ПЕТОК во 22:00 ч.
29.05.2016 НЕДЕЛА во 22:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...