Практикант
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

THE INTERN

Во оваа комедија за 70-годишен пензионер кој притоа е и вдовец и се осеќа многу бескорисно живеејќи толку монотонен живот,Роберт Де Ниро уште еднаш ја покажа својата хумористична страна.Да се вклучи во општеството , да се чувствува корисен и да ја врати динамичноста во својот живот ,тој се одлучува да се пријави како практикант во редакцијата на модно списание.

Жанр: комедија

Траење на филмот: 121 мин.

Режија: NancyMeyers

Улоги: Anne Hathaway, Robert De Niro, Nat Wolff

Возрасна категорија:

Датуми на прикажување:

05.10.2015 ПОНЕДЕЛНИК во 18.00 ч
08.10.2015 ЧЕТВРТОК во 22.15 ч
09.10.2015 ПETOK во 20.00 ч
13.10.2015 ВТОРНИК во 20.00 ч
24.10.2015 САБОТА во 20.00 ч

Цена на влезниците -150 ден

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...