ПОДЛИОТ ЈАС 3
Рејтинг 4.5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.5 супер

DESPICABLE ME 3

Погледнете ги новите авантурите на Гру и малите мињони предизвикани од доаѓањето на изгубениот брат близнак на Гру, Дру. Гласот на Дру во ова продолжение е на комичарот Стив Карел. Треј Паркер, еден од креаторите на „South Park“, го позајмува гласот на лошиот Балтазар Брет, кој како дете бил ѕвезда, а сега како возрасен човек е опседнат со ликовите од 80-те години. Балтазар ќе биде најголемиот непријател на Гру.

Жанр: Анимиран, Комедија

Траење на филмот : 90 минути

Режија: Pierre Coffin & Kyle Balda

Улоги: Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker, Miranda Cosgrove

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер: Premium Film

Датуми на прикажување:

Четврток 29.06.2017. 18:00 (3D)
Петок 30.06.2017. 18:00 (2D)
Сабота 01.07.2017. 18:00 (3D)
Недела 02.07.2017. 18:00 (3D)
Вторник 04.07.2017. 18:00 (2D)
Среда 05.07.2017. 18:00 (3D)
Четврток 06.07.2017. 18:00 (3D)
Петок 07.07.2017. 18:00 (2D)
Сабота 08.07.2017. 18:00 (2D)
Недела 09.07.2017. 18:00 (3D)
Вторник 08.08.2017. 20:00 (2D)Цена на влезниците:
  200 денари за 3D, 150 денари за 2D. Доколку купите 3 или повеќе карти цената е 170 за 3D, 120 за 2D.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...