ПЕЈТЕ СО НАС 3D
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

SING

Во свет населен само од животни, коалата Бастер Мун раководи со некогаш големиот и прочуен театар, кој што сега е запоставен. Но, Бастер е оптимист дека повторно ќе го направи театарот голем. Тој организира аудиција во пеење надевајќи се дека на тој начин ќе го врати својот скапоцен камен на стара слава.

Жанр: Анимиран

Траење на филмот : 108 минути

Режија: Garth Jennings

Улоги: Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, Taron Egerton

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер: Premium Film

Датуми на прикажување:
08.01.2016 НЕДЕЛА во 18:00ч. 3D
14.01.2016 САБОТА во 18:00ч. 2D
15.01.2016 НЕДЕЛА во 18:00ч. 3D
21.01.2016 САБОТА во 18:00ч. 3D
22.01.2016 НЕДЕЛА во 18:00ч. 2D

Цена на влезниците:  200 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...