ПЕДЕСЕТ НИЈАНСИ ЦРНО
Рејтинг 4.5
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.5 супер

50 SHADES OF BLACK

Пародија на популарната новела и филм “Педесет нијанси сиво” .

Жанр: Комедија

Траење на филмот: 92 минути

Режија: Michael Tiddes

Улоги: Marlon Wayans, Kali Hawk, Jane Seymour

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
04.02.2016 ЧЕТВРТОК во 20:00 ч.
05.02.2016 ПЕТОК во 22:00 ч.
06.02.2016 САБОТА во 22:00 ч.
07.02.2016 НЕДЕЛА во 20:00 ч.
18.02.2016 ЧЕТВРТОК во 22:00 ч.
19.02.2016 ПЕТОК во 22:00 ч.

Цена на влезниците -150 ден

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...