ПЕДЕСЕТ НИЈАНСИ ПОТЕМНО
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 29 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

FIFTY SHADES OF GRAY 2: FIFTY SHADES DARKER

Додека Кристијан се бори си своите внатрешни демони, Анастасија мора да се соочи со лутината и зависта на жените кои биле пред неа.

Жанр: Драма, Еротика

Траење на филмот : 115 минути

Режија: James Foley

Улоги: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Luke Grimes

Возрасна категорија: Premium Film

Дистрибутер: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
09.02.2017 ЧЕТВРТОК во 22:00ч.
10.02.2017 ПЕТОК во 20:00ч.
11.02.2017 САБОТА во 20:00ч.
12.02.2017 НЕДЕЛА во 20:00ч.
13.02.2017 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00ч.
14.02.2017 ВТОРНИК во 20:00ч.
15.02.2017 СРЕДА во 20:00ч.
18.02.2017 САБОТА во 22:00ч.
19.02.2017 НЕДЕЛА во 22:00ч.
21.02.2017 ВТОРНИК во 22:00ч.

Цена на влезниците:  150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...