ПАТКИ ЗА НЕВОЗМОЖНИ ЗАДАЧИ 3D
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

QUACKERZ 

Кога воени диви патки ќе слетаат на кинески остров мислејќи дека слетале на Хаваи, искрснува ладна војна со локални мандарински патки. Додека татковците се расправаат, Лонгвеј, синот на императорот, и Ерика, ќерката на командантот, се запознаваат и стануваат пријатели. Децата мора да ги соединат сите патки во борбата против заедничкиот непријател, г-ѓа Наут, која сака да го уништи Сонцето.

Жанр: Анимиран, Авантура, Комедија

Траење на филмот : 81 минути

Режија: Viktor Lakisov

Улоги: Michael Gross, Jesse Corti, Robbie Daymond

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Петок 02.06.2017. 18:00
Сабота 03.06.2017. 18:00
Четврток 08.06.2017. 18:00Цена на влезниците:
  200 денари, 170 денари за над 2 купени влезници.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...