ПАТКИ ЗА НЕВОЗМОЖНИ ЗАДАЧИ 3D
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

QUACKERZ 

Кога воени диви патки ќе слетаат на кинески остров мислејќи дека слетале на Хаваи, искрснува ладна војна со локални мандарински патки. Додека татковците се расправаат, Лонгвеј, синот на императорот, и Ерика, ќерката на командантот, се запознаваат и стануваат пријатели. Децата мора да ги соединат сите патки во борбата против заедничкиот непријател, г-ѓа Наут, која сака да го уништи Сонцето.

Жанр: Анимиран, Авантура, Комедија

Траење на филмот : 81 минути

Режија: Viktor Lakisov

Улоги: Michael Gross, Jesse Corti, Robbie Daymond

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Дистрибутер: Blitz Film and Video Distribution

Датуми на прикажување:

Петок 02.06.2017. 18:00
Сабота 03.06.2017. 18:00
Четврток 08.06.2017. 18:00Цена на влезниците:
  200 денари, 170 денари за над 2 купени влезници.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...