ОСТАВЕНИ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

DESIERTO

Она што изгледаше како ветувачко патување за подобар живот станува мачна борба за опстанок, кога пореметен, вооружен одмаздник започнува да ја “лови” групата невооружени маж и жена, мигранти. Се наоѓаат на границата помеѓу САД и Мексико, каде што суровата и немилосрдна пустина станува главен непријател во борбата за опстанок. Шансите за избавување се се помали кога полека откриваат дека немаат каде да се сокријат од немилосдрдниот, упорниот и суров убиец.

Жанр: Драма, Трилер

Траење на филмот : 94 минути

Режија: Jonás Cuarón

Улоги: Gael García Bernal, Jeffrey Dean Morgan, Alondra Hidalgo

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

TOMA

TOMA

Toma Филмот Тома е импресионистички портрет на Тома Здравковиќ кој ги прикажува неговите почетоци, врвот на неговата слава, неговите љубови кои го инспирирале при компонирање на неговите најголеми хитови, како и односот кој го имал со големиот број на пријатели во тогашна...

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ

No Time to Die Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се појавува и го моли за помош. Мисијата да се спаси киднапиран научник излегува далеку поопасна од очекуваното...

ВЕНОМ 2

ВЕНОМ 2

Venom: Let There Be Carnage Том Харди се враќа на големото платно како смртоносниот заштитник Веном, еден од најголемите и најкомплексните ликови на Марвел. Жанр:  Акција, Научна фантастика Траење на филмот : 90 минути Режија:  Andy Serkis Улоги:  Tom Hardy, Woody Harrelson...