ОПАКУ НАОПАКУ 3D
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

INSIDE OUT

Опаку наопаку е анимиран филм кој не води на најнеобичните места во нашата глава кои можете да ги замислите.Познато е дека одрастувањето е едно тешко патување за сите нас па така и за Рајли, девојче кое со нејзиното семејство ќе се пресели во  Сан Франциско откако нејзиниот татко ќе добие нова работа.Емоциите на Рајли предводени од Радостта ќе се потрудат да ја водат и да ги балансираат школото,новиот град и домот, низ тешкиот пресврт во нејзиниот живот и да ја одржуваат позитивна иако тоа не е толку едноставно.

Жанр: Анимиран / цртан

Траење на филмот: 102 мин.

Режија: Pete Docter

Улоги: Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Phyllis Smith

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

сабота 20.06.2015 18:00ч
сабота 27.06.2015 18:00ч
недела 28.06.2015 18:00ч
сабота 04.07.2015 18:00ч
недела 05.07.2015 18:00ч

Цена 200,со фамилијарен попуст 170 ден за купени 3 карти

 

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...