ОПАКУ НАОПАКУ 3D
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

INSIDE OUT

Опаку наопаку е анимиран филм кој не води на најнеобичните места во нашата глава кои можете да ги замислите.Познато е дека одрастувањето е едно тешко патување за сите нас па така и за Рајли, девојче кое со нејзиното семејство ќе се пресели во  Сан Франциско откако нејзиниот татко ќе добие нова работа.Емоциите на Рајли предводени од Радостта ќе се потрудат да ја водат и да ги балансираат школото,новиот град и домот, низ тешкиот пресврт во нејзиниот живот и да ја одржуваат позитивна иако тоа не е толку едноставно.

Жанр: Анимиран / цртан

Траење на филмот: 102 мин.

Режија: Pete Docter

Улоги: Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Phyllis Smith

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

сабота 20.06.2015 18:00ч
сабота 27.06.2015 18:00ч
недела 28.06.2015 18:00ч
сабота 04.07.2015 18:00ч
недела 05.07.2015 18:00ч

Цена 200,со фамилијарен попуст 170 ден за купени 3 карти

 

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...