ОДЕДНАШ
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

ALL OF A SUDDEN 

Откако забавата во станот на Карстен е заврши, сите си заминуваат освен Ана. Карстен ќе и пријде на оваа мистериозна жена. Како би можел да знае дека во тој момент на слабост, неговиот добро воспоставен живот ќе излезе надвор од контрола и ќе се претвори во катастрофа. Во овој мал провинциски германски град, разочарувањето наскоро се претвара во гнев, правдата се крие зад лицемерието и злото постепено се развива.

Жанр: Драма

Траење на филмот : 112 минути

Режија: Asli Özge

Улоги: Sebastian Hülk, Julia Jentsch, Hanns Zischler

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Дистрибутер: MCF MKD Skopje

Датуми на прикажување:
01.02.2017 СРЕДА во 22:00ч.

Цена на влезниците:  100 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...