Невозможна Мисија
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

MISSION IMPOSSIBLE

Ethan Hunt по петти пат тргнува во невозможна мисија! Пред него можеби е најтешката мисија досега, бидејќи овој пат противници му се членови ,отпадници, на меѓународната организација со име Синдикат.Подеднакво физички подготвени и квалификувани ќе сторат се што е во нивна моќ за да ја уништат IMF.

Жанр: акција ,авантура, трилер

Траење на филмот:

Режија: Christopher McQuarrie

Улоги: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg

Возрасна категорија:

Датуми на прикажување:
Понеделник 03.08.2015 20.00 Ч
Вторник 04.08.2015 20.00 Ч
Среда 05.08.2015 20.00 Ч
Сабота 08.08.2015 22.00 Ч
Недела 09.08.2015 22.00 Ч

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...