НЕРВ

NERV

Вредна матурантка Ви Делмонико се наоѓа себеси заглавена во онлајн игра на вистината или предизвик, каде што секој нејзин потег почнува да станува изманипулиран од страна на анонимна заедница на “набљудувачи”.

Жанр: Трилер

Траење на филмот : 96 Минути

Режија: Henry Joost, Ariel Schulman

Улоги: Emma Roberts, Juliette Lewis, Dave Franco

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:
25.08.2016 ЧЕТВРТОК во 20:00 ч. 
26.08.2016 ПЕТОК во 20:00 ч. 
27.08.2016 САБОТА во 20:00 ч.
28.08.2016 НЕДЕЛА во 20:00 ч.
29.08.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 22:00 ч.
30.08.2016 ВТОРНИК во 22:00 ч.
31.08.2016 СРЕДА во 22:00 ч. 

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...