Морници (3D)
Рејтинг 0
Вкупен рејтинг од оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 0.0 лошо

GOOSEBUMPS

Тинејџер се здружува со ќерката на млад хорор автор Р.Л. Стајн откога имагинарните демони на авторот се ослободени во градот Медисон, Делавер.

Жанр: Акција, Драма, Комедија

Траење на филмот : 103 мин

Режија: Rob Letterman

Улоги: Halston Sage, Jack Black, Ken Marino

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:
07.12.2015 ПОНЕДЕЛНИК во 22:15 ч
08.12.2015 ВТОРНИК во 22:15 ч
09.12.2015 СРЕДА во 22:15 ч

Цена на влезниците -200 ден

Поврзани објави

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

СНЕЖАНА НА КРАЈОТ УМИРА

Животите на една хикикомори уметница, радио водител со Аспергер синдром, сопственик на видеотека, филозоф од пред гранапче, креативен директор и гинеколог анти-наталист се испреплетуваат низ три откачени приказни за љубов, пријателство и посветеност Жанр: комедија/драма Траење на филмот : ...

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

БИЛЕТ ЗА РАЈОТ

Ticket to Paradise Одамна разведените родители на Лили, се здружуваат и патуваат заедно на Бали за да ја спречат Лили да ја направи истата гршка што тие мислат дека ја направиле пред 25 години. Жанр: Комедија, Романтичен / љубовен Траење на филмот :  104 минути Режија: Ol...

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

НЕ ГРИЖИ СЕ ДРАГА

Don't Worry Darling Домаќинка од 1950-тите, која живее со својот сопруг во една експериментална утописка населба, започува да се грижи дека можеби неговата гламурозна компанија крие вознемирувачки тајни. Жанр: Трилер Траење на филмот :  160 минути Режија: Olivia...