МЕТА
Рејтинг 4
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.0 супер

SURVIVOR

Кејт Абот (Мила Јововиќ), вработена во Стејт Департментот во одделот за безбедност на американската влада, Лондон се обидува да спречи терористички напад на Њуjорк, но е принудена да се впушти во бегство кога ќе биде обвинета за злосторства кои не ги извршила.

Жанр: Акција, Трилер

Траење на филмот:  96 Минути

Режија: James McTeigue

Улоги: Milla Jovovich, Pierce Brosnan, Dylan McDermott, Angela Bassett, Robert Forster, James D’Arcy

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:

САБОТА 20.06.2015 – 22.15 ч.
ПОНЕДЕЛНИК 22.06.2015 – 22.15 ч.
ВТОРНИК 23.06.2015 – 22.30 ч.
СРЕДА 24.06.2015 – 22.30 ч.
ЦЕНА НА ВЛЕЗНИЦИ -150 ДЕН

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...