МЕТА
Рејтинг 4
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 4.0 супер

SURVIVOR

Кејт Абот (Мила Јововиќ), вработена во Стејт Департментот во одделот за безбедност на американската влада, Лондон се обидува да спречи терористички напад на Њуjорк, но е принудена да се впушти во бегство кога ќе биде обвинета за злосторства кои не ги извршила.

Жанр: Акција, Трилер

Траење на филмот:  96 Минути

Режија: James McTeigue

Улоги: Milla Jovovich, Pierce Brosnan, Dylan McDermott, Angela Bassett, Robert Forster, James D’Arcy

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:

САБОТА 20.06.2015 – 22.15 ч.
ПОНЕДЕЛНИК 22.06.2015 – 22.15 ч.
ВТОРНИК 23.06.2015 – 22.30 ч.
СРЕДА 24.06.2015 – 22.30 ч.
ЦЕНА НА ВЛЕЗНИЦИ -150 ДЕН

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...