МЕХАНИЧАР: ВРАЌАЊЕ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

MECHANIC: RESURRECTION

Најопасниот платен убиец во свотот Артур Бишоп мисли дека го оставил своето убиствено минато зад него кога неговиот најопасен непријател ќе ја киднапира љубовта на неговиот живот. Тој е присилен да патува низ светот за да изврши три невозможни атентати и да го направи тоа што го знае најдобро, да направи да личат на несреќен случај.

Жанр: акција

Траење на филмот : 99 минути

Режија: Dennis Gansel

Улоги: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
26.09.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00 ч.
27.09.2016 ВТОРНИК во 20:00 ч.
28.09.2016 СРЕДА во 20:00 ч.
23.10.2016 НЕДЕЛА во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...