МЕЧОКОТ ОД СЕВЕР
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

NORM OF THE NORTH

Иселени од нивниот дом на Антартикот, мечката Норм заедно со три пријатели се преселуваат во Њујорк, каде што станува маскота на коорпорација за која подоцна дознава дека е поврзана со судбината на неговата татковина.

Жанр: Анимиран / цртан, Авантура, Комедија

Траење на филмот : 86 Минути

Режија: Trevor Wall

Улоги: Heather Graham, Bill Nighy, Rob Schneider, Ken Jeong, Zachary Gordon, Colm Meaney

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:
16.01.2016 САБОТА во 18:00 ч.
17.01.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч.
23.01.2016 САБОТА во 18:00 ч.
24.01.2016 НЕДЕЛА во 18:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...