МАЛИОТ ДИРЕКТОР
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 4 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

BABY BOSS

Бебе во одело и актовка се здружува со својот седумгодишен брат за да го спречат кукавичкиот заговор на извршниот директорот на „Кутренце“ д.о.о.

Жанр:  Анимиран, Комедија

Траење на филмот : 97 минути

Режија: Tom McGrath

Улоги: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel

Возрасна категорија: MCF MKD Skopje

Дистрибутер: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

Четврток 13.04.2017. 17:00
Петок 14.04.2017. 17:00
Среда 10.05.2017. 18:15
Четврток 11.05.2017. 18:00


Цена на влезниците:
  200 денари. 

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...