МАЈСТОРИ НА ИЛУЗИЈАТА 2
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 5 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

NOW YOU SEE ME 2

Една година после поразувањето на FBI и освојувањето на публиката со нивните Робин Худ магични трикови, Четирите Јавачи се враќаат со нови трикови и надеж на откривање на неетичките пракити на техничкиот магнат. Човекот позади нивното исчезнување е  Walter Mabry, технолошко чудо чудо кој им се заканува дека ќе го изведе нивниот најголем грабеж до сега. Нивната единствена надеж е да изведат уште еден последен невиден трик за да ги исчистат своите имиња и да откријат кој стои зад сето тоа.

Жанр: Акција, Комедија, Трилер

Траење на филмот : 125 минути

Режија: Акција, Комедија, Трилер

Улоги: Jesse Eisenberg, Lizzy Caplan, Daniel Radcliffe, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Morgan Freeman, Dave Franco

Возрасна категорија: Трета категорија, 12+

Датуми на прикажување:

08.07.2016 ПЕТОК во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 100 денари.

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...