МАГИЧНИОТ МАЈК XXL
Рејтинг 3.7
Вкупен рејтинг од 3 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 3.7 добро

MAGIC MIKE XXL

Три години откако Мајк се откажа од животот со стриптиз во врвот на својата кариера, тој и останатите Кралеви на Тампа тргаат на пат до Миртал Бич за да го изведат својот последен голем перформанс.

Жанр: Комедија, Драма

Траење на филмот:

Режија: Gregory Jacobs

Улоги: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Alex Pettyfer

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

Четврток 09.07.2015 22.00 ч
Петок 10.07.2015 22.30 ч
Сабота 11.07.2015 22.00 ч
Недела 12.07.2015 22.00 ч
Понеделник 13.07.2015 22.00 ч
Вторник 14.07.2015 22.00 ч
Среда 15.07.2015 22.00 ч

Цена на влезниците-150 ден

Дистрибутер-Блиц,Загреб

 

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...