ЛУДИОТ МАКС:ПАТОТ НА БЕСОТ (3D)
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 6 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

Mad Max :Fury road (3D)

Прогонуван од турбулентното минато Макс, најдобрите шанси за преживување ги гледа во осаменото лутање.По средбата со убавата Фуриоса и пребегана група од Цитадела,градот чии што жители ги тероризира Џои, ќе стани дел од неизбежната војна која што следува.

Жанр: акција,авантура,трилер

Траење на филмот:  120 мин.

Режија: George Miller

Улоги: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult, Zoë Kravitz

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Почеток на прикажување:

Петок 05.06.2015 22:15
Сабота 06.06.2015 22:15

Влезници по цена од 200 ден.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...