ЛУДА НОЌ ВО МУЗЕЈОТ:ТАЈНАТА НА ФАРАОНОТ
Рејтинг 1
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 1.0 слабо

Night at the Museum: Secret of the Tomb

На музејскиот чувар Лери Дејли (Бен Стилер) во новата авантура во

музејот му се придружуваат актерските легенди Робин Вилијамс, Мики

Руни и Бен Кингсли. Третото продолжение на популарниот серијал го

води добродушниот чувар Лери и неговите пријатели преку Атлантикот во

Лондон каде заедно мора да ја одгатнат тајната на египетската гробница и

да ја спасат магијата.

Жанр: Комедија

Траење на филмот: 97 мин.

Технологија: 2D

Режија: Shawn Levy

Улоги: Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson |

Возрасна категорија: Втора категорија, родителски надзор

Датуми на прикажување:

ПЕТОК 09.01.2015 18.00
САБОТА 10.01.2015 18.00
НЕДЕЛА 11.01.2015 18.00

Цена на влезници: 150 денари

Цена со фамилијарен попуст: 120 денари (за три или повеќе купени влезници)

ДИСТРИБУТЕР: МЦФ СКОПЈЕ

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...