ЛОШИ МАЈКИ
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 1 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

BAD MOMS

Жена со навидум совршен живот- одличен брак, амбициозни деца, убав дом, совршен изглед и успешна кариера. Но таа е уморна од работата, многу посветена и исцрпена до точка на експолдирање. Се здружува со две други мајки кои се престресни и одат на мисија да се ослободат себеси од секојдневните обврски, земаат голема слобода и почнуваат лудо да се забавуваат.

Жанр: Комедија

Траење на филмот : 100 минути

Режија: Jon Lucas, Scott Moore

Улоги: Mila Kunis, Christina Applegate, Kristen Bell

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:
18.08.2016 ЧЕТВРТОК во 20:00 ч.
19.08.2016 ПЕТОК во 20:00 ч.
20.08.2016 САБОТА во 20:00 ч.
21.08.2016 НЕДЕЛА во 20:00 ч.
22.08.2016 ПОНЕДЕЛНИК во 20:00 ч.
23.08.2016 ВТОРНИК во 20:00 ч.
24.08.2016 СРЕДА во 20:00 ч.

Цена на влезниците: 150 денари.

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...