ЛЕТУВАЊЕ-НОВА ГЕНЕРАЦИЈА
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

VACATION

Со надеж дека повторно ќе го проживее совршениот одмор од детството и ќе го зближи своето семејство Rusty Griswold ја води својата сопруга и двата сина на долго патување во забавен парк. Плановите нема да течат по замислата.

Жанр: Комедија

Траење на филмот: 99 мин

Режија: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein

Улоги: Ed Helms, Christina Applegate, Chris Hemsworth, Leslie Mann

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

03.09.2015 четврток во 21.00 ч
04.09.2015 петок во 21.00 ч
05.09.2015 сабота во 20.00 ч
06.09.2015 недела во 20.00 ч

Цена на влезниците -150 ден

Дистрибутер –Блиц,Загреб

Поврзани објави

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

ЕНТМЕН И ОСАТА: КВАНТОМАНИЈА 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн, заедно со Хенк Пим и Џенет Ван Дајн, го истражуваат Квантниот реалм, каде се среќаваат со чудни суштества и тргнуваат на авантура која оди надвор од границите на тоа што мислеле дека е можно. Жанр:  Акција, Авантура...

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

ТИТАНИК(РЕИЗДАНИЕ) 3D

Titanic По повод 25-годишнината од премиерата на филмот, Титаник се враќа повторно на кино платната од 9 февруари - во ремастерирана верзија. 17- годишна аристократка се заљубува во сиромашно момче со ликовен талент, додека пловат на луксузниот брод Титаник. Жанр:  Драма, Романтичен /...

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

МАГИЧНИОТ МАЈК: ПОСЛЕДЕН ТАНЦ

Magic Mike's Last Dance По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја...