ЛЕТУВАЊЕ-НОВА ГЕНЕРАЦИЈА
Рејтинг 5
Вкупен рејтинг од 2 оцени на гласачи. Можете и вие да оставите оценка. Само притиснете на звездичките и "Прифати" копчето.
Прифати
Summary 5.0 супер

VACATION

Со надеж дека повторно ќе го проживее совршениот одмор од детството и ќе го зближи своето семејство Rusty Griswold ја води својата сопруга и двата сина на долго патување во забавен парк. Плановите нема да течат по замислата.

Жанр: Комедија

Траење на филмот: 99 мин

Режија: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein

Улоги: Ed Helms, Christina Applegate, Chris Hemsworth, Leslie Mann

Возрасна категорија: Четврта категорија, 16+

Датуми на прикажување:

03.09.2015 четврток во 21.00 ч
04.09.2015 петок во 21.00 ч
05.09.2015 сабота во 20.00 ч
06.09.2015 недела во 20.00 ч

Цена на влезниците -150 ден

Дистрибутер –Блиц,Загреб

Поврзани објави

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

СИ БЕШЕ ЕДНАШ ВО СРБИЈА

Bilo jednom u Srbiji За време и по првата светска војна, две момчиња и две девојки од Лесковац: Цоне и Дине, Зорка и Ружица имаат различни судбини но повторно се сретнуваат. ССојузниците го однеле Дине во Париз, каде научил сѐ за убавините на животот. Откако е ранет, Цоне пати од амнезија и...

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

ДОКТОР СТРЕЈНЏ ВО МУЛТИВЕРЗУМОТ НА ЛУДИЛОТО

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Доктор Стивен Стрејнџ фрла забранета магија која ја отвара вратата кон мултиверзумот, вклучувајќи и алтернативна верзија од него, која како закана за човештвото е преголема за комбинираните сили на Стрејнџ, Вонг и Ванда Максимоф. Жанр:Акција...

ПЛАТЕНИК

ПЛАТЕНИК

The Contractor Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници. Жанр:Акција, Трилер Траење на филмот :  103 минути Режија: Tarik Saleh Улоги: Chris Pine, Ben Foster, Gillian...